Makita HP1641 680 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Kablo Uzunluğu
2 m
Güç
680 W
Metal Delme Kapasitesi
13 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
30 mm
Beton Delme Kapasitesi
16 mm
Mandren Çapı
20 mm
4.494,99 TL
14 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
14 FİYAT
mertpoyrazoglu
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.494,99 TL
mzk-makine
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.099,70 TL
nurubil
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.518,00 TL
karakoypazari
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.518,00 TL
voltteknik
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.785,00 TL
acaroglu
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.898,94 TL
guntekteknikhirdavat
Makita HP1641 680 W Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.026,07 TL
Makita HP1641 680 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Kablo Uzunluğu | 2 m |
| Güç | 680 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 30 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 16 mm |
| Mandren Çapı | 20 mm |
| Boşta Devir Sayısı | 2800 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Makita HP1641 680 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Makita HP1641 680 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Makita HP1641 680 W Darbeli Elektrikli Matkap | Go İthalat 2 Kademe Hız-Vitesli Şarjlı=çift BATARYA19PCS Uçlumatkap 0-350 / 0-1350 Rpm 16.8V / 2.0A Lı-Ion RDX-3365 (784) | Go İthalat 2 Kademe Hız - Vites Şarjlı=çift Batarya 17PCS Uçlu Matkap 0-350 / 0-1350 Rpm 21V/2.0A Lı-Ion RDX-3375A (784) | ANS1069-S 24W Çift Li-Ion Bataryalı Metal Şanzıman Darbeli 27 Parçalı Süper Setli | |
| 4.494,99 TL | 8.396,38 TL | 8.396,38 TL | 8.410,00 TL |
Matkap Benzer Kategoriler
Matkap Ürünleri
Makita Ürünleri
Makita Matkap Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

8.967,80 TL






























