Makita HP1640K 680 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
680 W
Metal Delme Kapasitesi
13 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
30 mm
Beton Delme Kapasitesi
16 mm
Maksimum Tork
50 Nm
Boşta Devir Sayısı
0 - 2800 devir/dk
5.162,00 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
nurubil
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680 W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.162,00 TL
gurcayhirdavat
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680 W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.326,48 TL
GÜRÇAY HIRDAVAT
Makita HP1640 680 Watt Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.685,57 TL
Koçtaş
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680w
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.984,81 TL
makineustasi
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680 W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.096,50 TL
onlar2ticaret
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680 W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.133,26 TL
alizemarin
Makita Hp1640 Darbeli Matkap 680 W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.523,58 TL
Makita HP1640K 680 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 680 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 30 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 16 mm |
| Maksimum Tork | 50 Nm |
| Boşta Devir Sayısı | 0 - 2800 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Makita HP1640K 680 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Makita HP1640K 680 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Makita HP1640K 680 W Darbeli Elektrikli Matkap | Ingco RH150028 1500 W 4400 darbe/dk Elektrikli Kırıcı Delici Matkap Siyah - Turuncu + Çanta | 4200W Çelik Şanzuman Bakır Sargılı Kırıcı Delici Matkap Uç Seti 5'li - Seçenek 1 | SDS Max 4 Elmaslı Matkap Ucu 40x570 | |
| 5.162,00 TL | 6.598,18 TL | 6.557,00 TL | 6.561,64 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Güç | 680 W | 1500 W | — | — |
| Darbe Oranı | — | 4400 darbe/dk | — | — |
































