Apple Mac Mini M2 MMFJ3TU/A Dahili 10 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 (8CPU/10GPU Çekirdeği) 8 GB DDR4 256 GB macOS Mini PC
İşlemci Markası
Apple
İşlemci Serisi
M2
RAM
8 GB
Bellek Tipi
DDR4
İşletim Sistemi
MacOS
İşlemci Hızı
2.42 GHz
USB Type A Sayısı
2 Adet
Ekran Kartı Tipi
Dahili
Ekran Kartı Modeli
Apple GPU (10-Çekirdek)
Bellek Frekansı
1600 MHz
Benzer Ürünler

Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC
42.935,42 TL

Apple MacBook Air M2 Çip MLY23TU/A 8CPU/10GPU Çekirdekli 8 GB Ram 512 GB SSD 13.6 inç QHD+ macOS Monterey Ultrabook Laptop
48.999,00 TL

Apple MacBook Pro M2 Çip MNEJ3TU/A 8CPU/10GPU Çekirdekli 8 GB Ram 512 GB SSD 13.3 inç QHD+ macOS Monterey Ultrabook Laptop
59.471,06 TL
Apple Mac Mini M2 MMFJ3TU/A Dahili 10 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 (8CPU/10GPU Çekirdeği) 8 GB DDR4 256 GB macOS Mini PC Özellikleri
| İşlemci Markası | Apple |
| İşlemci Serisi | M2 |
| RAM | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| İşletim Sistemi | MacOS |
| İşlemci Hızı | 2.42 GHz |
| USB Type A Sayısı | 2 Adet |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Modeli | Apple GPU (10-Çekirdek) |
| Bellek Frekansı | 1600 MHz |
| İşlemci Modeli | Apple M2 (8CPU/10GPU Çekirdeği) |
| SSD Kapasitesi | 256 GB |
| Ethernet | |
| Gaming | |
| HDMI | |
| HDMI Sayısı | 1 Adet |
| USB Type C Sayısı | 2 Adet |
Apple Mac Mini M2 MMFJ3TU/A Dahili 10 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 (8CPU/10GPU Çekirdeği) 8 GB DDR4 256 GB macOS Mini PC Yorumları
Ürüne Puan Ver
Mini PC Benzer Kategoriler
Mini PC Ürünleri

272.394,10 TL

258.275,52 TL

254.000,00 TL
Apple Ürünleri

333.333,00 TL

300.000,00 TL



















