Addison 300521 Bilek Destekli 25 × 21 cm Ortopedik Siyah Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Oval
Kalınlık
5 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
207,00 TL
23 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
23 FİYAT
umcbilisim
Addison 300521 Bileklik Destekli Siyah Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
207,00 TL
yakala
Addison 300521 Bileklik Destekli Siyah Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
208,80 TL
zekicocuk
Addison 300521 Bileklik Destekli Siyah Mouse Pad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
223,51 TL
onmarktr
Addison 300521 Bileklik Destekli Siyah Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
241,46 TL
ONMARKTR
Addison 300521 Bileklik Destekli Siyah Mouse Pad
1 gün içinde kargo
251,62 TL
yakala
Addison 300152 Mouse Pad, 1.2 x 23 x 28 cm, Silikon, Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
257,40 TL
netsiparis
Addison Bilekli Jel Mouse Pad Siyah 300152
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
258,53 TL
Addison 300521 Bilek Destekli 25 × 21 cm Ortopedik Siyah Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Oval |
| Kalınlık | 5 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 21 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Evet |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Yükseklik | 25 cm |
Addison 300521 Bilek Destekli 25 × 21 cm Ortopedik Siyah Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Addison 300521 Bilek Destekli 25 × 21 cm Ortopedik Siyah Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Addison 300521 Bilek Destekli 25 × 21 cm Ortopedik Siyah Mousepad | Spelt Primary 90x40 cm XL Gaming Mousepad Siyah | Wisdom Rain Açık Gri Arka Plan Üzerine Elmas Formu Mouse Pad - 19X23 cm 2 mm Dikdörtgen Ithal Baskılı Mouse Pad | Wisdom Rain Sarı Cursive Fontlu Işıklı Mouse Pad Tasarımı - 19X23 cm 2 mm Dikdörtgen Ithal Baskılı Mouse Pad | |
| 207,00 TL | 659,06 TL | 649,00 TL | 649,00 TL | |
| Ölçü | — | 90x40 cm | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | — | XL | — | — |



































