Addison 300523 Bilek Destekli 68 × 29 cm Ortopedik Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
360,05 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
parcbeny
Addison 300523 Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68x29x3m
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
360,05 TL
Lunatic Gamer Shop
Tkz Addison 300523 Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68x29x3mm Klavye ve Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
362,05 TL
Hepsiburada
Addison 300523 Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68X29X3MM Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
362,05 TL
Che Gaming
Addison Rampage Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68x29x3mm Klavye Ve Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
399,00 TL
SERHAT BiLGİSAYAR
Addison Rampage Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68x29x3mm Klavye Ve Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
600,00 TL
core-bilgisayar
Addison 300523 Bilek Destekli Profesyonel Oyuncu Gaming 68x29x3m
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
832,35 TL
Addison 300523 Bilek Destekli 68 × 29 cm Ortopedik Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 29 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Evet |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Yükseklik | 68 cm |
Addison 300523 Bilek Destekli 68 × 29 cm Ortopedik Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Addison 300523 Bilek Destekli 68 × 29 cm Ortopedik Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Addison 300523 Bilek Destekli 68 × 29 cm Ortopedik Siyah Gaming Mousepad | Glorious PC Gaming XL 45 x 40 cm Siyah Mouse Pad | Inca IMP-018M 900-400M Xxl Gaming Mouse Pad Mavi | Senka Addison 41190 Flexipad 2 In 1 Miuse Pad | |
| 360,05 TL | 889,00 TL | 869,65 TL | 872,04 TL | |
| Ölçü | — | 45x40 cm | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | — | XL | — | — |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri
![Daisy Home 90X40 cm Xxl Gaming Mouse Pad [ Density Hybrid Kumaş] [yüksek Çözünürlüklü Baskı] Fare Altlığı Oyuncu Mousepad (Dragon) - Option-1 - 001-Renkli](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/10785323.jpg)
909,58 TL
![Uray Home 90X40 cm Xxl Gaming Mouse Pad [ Density Hybrid Kumaş] [yüksek Çözünürlüklü Baskı] Fare Altlığı Oyuncu Mousepad (Dragon) - Option-1 - 001-Renkli](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/10783838.jpg)
909,58 TL
![Uray Home Pro Series Gaming Mousepad [ Density Hybrid Kumaş] 90X40 cm Xxl Boyut [yüksek Çözünürlüklü Baskı] (Dragon In Ocean) - Option-1 - 001-Renkli](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/10784300.jpg)
909,58 TL

































