Appa Çok Çok Renkli 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad
Renk
Çok Renkli
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Evet
Bilek Destekli
Desenli
Evet
329,00 TL
Appa MousepadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
sunixx
APPA RAZER 1 DESENLİ OYUNCU MOUSE PAD 70X30 CM KAYMAZ DİKİŞLİ
Ücretsiz Kargo
329,00 TL
Appa Çok Çok Renkli 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Çok Renkli |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Evet |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Evet |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 30 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 70 cm |
Appa Çok Çok Renkli 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıArt HediyeLuluyenColorix CarpetHediyemenurzuvaUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpDefine MoyasHietechAta ElektronikSANUSGuardDaytonaCetking
'Appa Çok Çok Renkli 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Appa Çok Çok Renkli 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad | Urzuva Demon Of The Rising Sun 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | Tedaks 25X32 cm Küçük Boy Mouse Pad Manzara Ada - Siyah | CoverZone 90X40 cm Küçük Boy Yarış Araba Tasarımlı Mouse Pad – Ultra Kaymaz Kauçuk Taban, Su Geçirmez Kumaş Yüzey, Dikişli Kenar, Oyun ve Ofis Kullanımı Için Geniş Masa Matı - 90x40cm - Renkli | |
| 329,00 TL | 409,00 TL | 409,70 TL | 411,60 TL |


































