Appa Dünya 1 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad
Renk
Çok Renkli
Materyal
Kumaş
Tema
Dünya Haritalı
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Evet
Bilek Destekli
329,00 TL
Appa MousepadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
sunixx
APPA DÜNYA 1 OYUNCU MOUSE PAD 70X30 CM KAYMAZ DİKİŞLİ
Ücretsiz Kargo
329,00 TL
Appa Dünya 1 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Çok Renkli |
| Materyal | Kumaş |
| Tema | Dünya Haritalı |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Evet |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Evet |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 30 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 70 cm |
Appa Dünya 1 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaUsinDigipodXradesSkygoMCreativeDuxyOfficeküpilyukaDefine MoyasCetkingHietech
'Appa Dünya 1 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Appa Dünya 1 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad | Urzuva Boom & Blossom 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | Urzuva Valhalla 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | Urzuva Mystic Library Path 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | |
| 329,00 TL | 409,00 TL | 409,00 TL | 409,00 TL |




































