Cooler Master Master MP750-L RGB 47 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Mikrofiber
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
Boyut
L
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
855,00 TL
Logitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
İste Netten
Cooler Master MP750-L RGB Gaming Mouse Pad (470x350)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
855,00 TL
Cooler Master Master MP750-L RGB 47 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Mikrofiber |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| Boyut | L |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 35 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 47 cm |
Cooler Master Master MP750-L RGB 47 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaWuwUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpHietechilyukaCetking
'Cooler Master Master MP750-L RGB 47 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Cooler Master Master MP750-L RGB 47 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad | Glorious GW E 91x27 cm XXL Gaming Mousepad Beyaz | Team - Bilek Destekli Memory Foam Mouse Pad, Ergonomik Kaymaz Hafızalı Köpük Mousepad, Ofis ve Ev Için 23X19 cm Fare Altlığı (Siyah) | 90X40 Mouse Pad Gaming Mousepad Kaymaz Taban Oyuncu Mouse Fare Altlığı Siyah Xlarge - Xl | |
| 855,00 TL | 1.059,00 TL | 1.051,25 TL | 1.051,25 TL | |
| Ölçü | — | 91x27 cm | — | — |
| Renk | Siyah | Beyaz | — | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | L | XXL | — | — |































