Glorious Extended 91 × 28 cm Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
Renk
Siyah
749,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZGlorious MousepadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
WB Technologies
Glorious Extended Mousepad 11"x36" (28x91cm) - Siyah
Ücretsiz Kargo
749,00 TL
Think24
Glorious PC Gaming Race Dikişli Kenar 3mm Uzatılmış Mousepad 28 x 91 cm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
749,00 TL
Glorious Extended 91 × 28 cm Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 28 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 91 cm |
Glorious Extended 91 × 28 cm Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpilyukaDefine MoyasHietechAta Elektronik
'Glorious Extended 91 × 28 cm Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Glorious Extended 91 × 28 cm Siyah Gaming Mousepad | Tgzm Rampage Mp-21 Pulsar M Rgb 252X328X3MM Rgb LED Gaming Mouse Pad (GRI)(1923) - TG0012-2QHSU1 - Çok Renkli | Skygo Mouse Pad 300 x 700 mm - Gezegen Desenli ZR1112 - Çok Renkli | Skygo Mouse Pad 300 x 700 mm - Ay Desenli ZR1114 - Çok Renkli | |
| 749,00 TL | 923,20 TL | 924,47 TL | 924,47 TL |




































