Glorious Extended 91 × 46 cm XXL Beyaz Gaming Mousepad
Renk
Beyaz
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
Renk
Beyaz
1.229,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZGlorious MousepadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
5 FİYAT
Nethouse
Glorious XXL Beyaz GW-XXL Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.229,00 TL
Amazon.com.tr
Glorious XXL Beyaz GW-XXL Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
1.262,41 TL
Nethouse
Glorious XXL Kaymaz Taban Dikişli Gaming Mousepad 18×36'' – Beyaz
Ücretsiz Kargo
1.269,00 TL
idefix
Glorious Oyuncu Mouse Pad Xxl 46x91cm Beyaz
Ücretsiz Kargo
1.273,02 TL
nethouse
Glorious Gaming Beyaz Mouse Pad-Xxl
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL
Glorious Extended 91 × 46 cm XXL Beyaz Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Beyaz |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 46 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 91 cm |
Glorious Extended 91 × 46 cm XXL Beyaz Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaUsinDigipodXradesSkygoMCreativeDuxyOfficeküpilyukaDefine MoyasHietechAta Elektronik
'Glorious Extended 91 × 46 cm XXL Beyaz Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Glorious Extended 91 × 46 cm XXL Beyaz Gaming Mousepad | SonicTouch 70x140 cm XXL Gaming Mousepad Kahverengi | SonicTouch 70x140 cm XXL Gaming Mousepad Yeşil | Kensington Entegre Bilek Destekli Duo Jel Mousepad Siyah | |
| 1.229,00 TL | 1.249,90 TL | 1.249,90 TL | 1.273,02 TL | |
| Ölçü | — | 70x140 cm | 70x140 cm | — |
| Renk | Beyaz | Kahverengi | Yeşil | Siyah |
| Gaming | ||||
| Boyut | — | XXL | XXL | — |




































