Mkey RGB12 RGB 80 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Mikrofiber
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
Boyut
XL
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
239,99 TL
Logitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
mkey
Mkey Oyuncu Kaydırmaz Mouse Pad 80 x 30 CM
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
239,99 TL
Mkey RGB12 RGB 80 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Mikrofiber |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| Boyut | XL |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 30 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 80 cm |
Mkey RGB12 RGB 80 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaUsinDigipodXradesSkygoMCreativeDuxyOfficeküpilyukaDefine MoyasHietechAta Elektronik
'Mkey RGB12 RGB 80 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Mkey RGB12 RGB 80 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad | Forzacase FC638 32x24 cm Gaming Mousepad Siyah | Buffer 90x40 cm XL Gaming Mousepad Yeşil | Datastar Efsane Çubuklu Tasarım Sarı Kırmızı Mouse Pad - Sarı - Kırmızı | |
| 239,99 TL | 300,00 TL | 302,90 TL | 299,99 TL | |
| Ölçü | — | 32x24 cm | 90x40 cm | — |
| Renk | Siyah | Siyah | Yeşil | — |
| Gaming | — | |||
| Boyut | XL | — | XL | — |


























