Polosmart PGM15 RGB 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad
Renk
Çok Renkli
Materyal
Kumaş
Tema
Yüzüklerin Efendisi
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
4 mm
Gaming
3D
Baskılı
Evet
Bilek Destekli
532,68 TL
Polosmart MousepadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
hizliekspress
Polosmart Pgm15 Rgb Işıklı Gaming Mouse Pad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
532,68 TL
Polosmart PGM15 RGB 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Çok Renkli |
| Materyal | Kumaş |
| Tema | Yüzüklerin Efendisi |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 4 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Evet |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Evet |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 30 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 70 cm |
Polosmart PGM15 RGB 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenurzuvaColorix CarpetQoeuyl BoutiqueFlippedHediyemenrakkun shopKARMATUsinCetkingGoLiteXradesDigipodNino StoreBoldyMCreativeSkygo
'Polosmart PGM15 RGB 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Polosmart PGM15 RGB 70 × 30 cm Çok Renkli Gaming Mousepad | Inca Imp-018K XXL Gaming Mousepad Siyah | DK LEATHER Pu Deri Geniş Masa Matı | El Yapımı Ofis Dekorasyon & Gaming Mousepad + Bardak Altlığı – 70X32 cm - Kahverengi | DK LEATHER Pu Deri Geniş Masa Matı | El Yapımı Ofis Dekorasyon & Gaming Mousepad + Bardak Altlığı – 70X32 cm - Siyah | |
| 532,68 TL | 666,00 TL | 650,00 TL | 650,00 TL | |
| Renk | Çok Renkli | Siyah | — | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | — | XXL | — | — |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri
Polosmart Ürünleri
Polosmart Mousepad Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Polosmart Akıllı BileklikPolosmart PowerbankPolosmart TartıPolosmart MousePolosmart Powerbank 10.000 MahPolosmart Wireless MousePolosmart Bluetooth MousePolosmart Akıllı SaatPolosmart Akım Korumalı PrizPolosmart Şarj AletiPolosmart Bluetooth HoparlörPolosmart KulaklıkPolosmart KlavyePolosmart Bluetooth KulaklıkPolosmart Tıraş MakinesiPolosmart Kablolu KulaklıkPolosmart Yüz Temizleme CihazıPolosmart Siyah Nokta Temizleme Cihazı

































