Razer Sphex V3 27 × 21.5 cm S Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Mikrofiber
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
4 mm
Gaming
Boyut
S
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
549,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZRazer MousepadRazer Rgb MousepadLogitech MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah Mousepad
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Hepsiburada
Razer Sphex V3 Small Mousepad - RZ02-03820100-R3M1
Ücretsiz Kargo
549,00 TL
technoavm
Razer Sphex V3 Small Gaming Mouse Pad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.159,00 TL
Technoavm
RAZER Sphex V3 Small Mousepad - RZ02-03820100-R3M1
Ücretsiz Kargo
1.159,00 TL
Razer Sphex V3 27 × 21.5 cm S Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Mikrofiber |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 4 mm |
| Gaming | |
| Boyut | S |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 21.5 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 27 cm |
Razer Sphex V3 27 × 21.5 cm S Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenurzuvaColorix CarpetQoeuyl BoutiqueFlippedHediyemenrakkun shopKARMATUsinCetkingGoLiteXradesDigipodNino StoreBoldyMCreativeSkygo
'Razer Sphex V3 27 × 21.5 cm S Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Razer Sphex V3 27 × 21.5 cm S Siyah Gaming Mousepad | Tgzm Ally Su Geçirmez Deri Mouse Pad 80*40 CM-(5775) - T156G566-Z77156 - Turkuaz | Tgzm Ally Su Geçirmez Deri Mouse Pad 80*40 CM-(5775) - T156G566-Z77156 - Siyah | Tgzm Ally Su Geçirmez Deri Mouse Pad 80*40 CM-(5775) - T156G566-Z77156 - Kahverengi | |
| 549,00 TL | 1.211,59 TL | 1.211,59 TL | 1.211,59 TL |

































