Razer Sphex V3 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Mikrofiber
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
4 mm
Gaming
Boyut
L
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
990,00 TL
18 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
18 FİYAT
Nethouse
RAZER Sphex V3 Large - Ultra İnce Gaming Mouse Pad RZ02-03820200-R3M1
Ücretsiz Kargo
990,00 TL
Nethouse
Razer Sphex V3 Large - Ultra ince oyun mousepad (450 mm genişlik x 400 mm yükseklik, pürüzsüz tasarım, dayanıklı polikarbonat, kaymaz kauçuk taban) Büyük | Siyah
Ücretsiz Kargo
990,00 TL
VATAN BİLGİSAYAR
RAZER Sphex V3 Large - Ultra İnce Gaming Mouse Pad RZ02-03820200-R3M1
Ücretsiz Kargo
999,00 TL
idefix
Razer Sphex V3 Large Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
1.068,20 TL
Razer Shop
RAZER Sphex V3 Large - Ultra İnce Gaming Mouse Pad RZ02-03820200-R3M1
Ücretsiz Kargo
1.090,00 TL
nethouse
Razer,sphex V3 Large Mousepad Rz02-03820200-r3m1
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL
Nethouse
Razer Sphex V3 - Large RZ02-03820200-R3M1 Mouse
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.219,05 TL
Razer Sphex V3 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Mikrofiber |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 4 mm |
| Gaming | |
| Boyut | L |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 40 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 45 cm |
Razer Sphex V3 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Razer Sphex V3 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Razer Sphex V3 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad | Razer RZ02-03330400-R3M1 94 × 41 cm XXL Siyah Gaming Mousepad | Razer Goliathus Oyuncu Mouse Pad Kaymaz Kaydırmaz Gamer Mouse Pad 25X21CM | Kensington K50437EU ErgoSoft Bilek Destekli Mouse Pad | |
| 990,00 TL | 2.470,02 TL | 2.550,00 TL | 2.704,22 TL | |
| Renk | Siyah | Siyah | — | Beyaz |
| Materyal | Mikrofiber | Kumaş | — | — |
| Yüzey Tipi | Sert | Yumuşak | — | — |
| Şekil | Dikdörtgen | Dikdörtgen | — | — |
| Kalınlık | 4 mm | 4 mm | — | — |
| Gaming | — | |||
| Boyut | L | — | — | M |

















![Beast Espor Cam Mouse Pad[XXL Edition] - Beyaz](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/4816650.jpg)
![Beast eSpor Headshot Serisi Cam Mouse Pad Xxl [red Edition] Espor Mouse Pad - Kırmızı](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/4811193.jpg)















