SteelSeries SSMP63005 25 × 21 cm S Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
2 mm
Gaming
Boyut
S
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
599,00 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
JetKlik
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
599,00 TL
MediaMarkt
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
600,00 TL
Zoccoshop
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
789,90 TL
JetKlik
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
806,00 TL
VATAN BİLGİSAYAR
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
899,00 TL
MediaMarkt
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
900,00 TL
incehesap
SteelSeries Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
999,00 TL
SteelSeries SSMP63005 25 × 21 cm S Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 2 mm |
| Gaming | |
| Boyut | S |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 21 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 25 cm |
SteelSeries SSMP63005 25 × 21 cm S Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'SteelSeries SSMP63005 25 × 21 cm S Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
SteelSeries SSMP63005 25 × 21 cm S Siyah Gaming Mousepad | MAT DERİ Gerçek Deri Masa Matı 60 x 35 cm Oyuncu Mouse Pad Hakiki Deri Laptop Bilgisayar Altlığı Mavi | MAT DERİ Gerçek Deri Masa Matı 60 x 35 cm Oyuncu Mouse Pad Hakiki Deri Laptop Bilgisayar Altlığı Yeşil | CetKing Moon Gray 80X30CM Hybrid Yüzey - 4mm Kalınlık - Özel Yüzey Altı Dikiş - Kaydırmaz Zemin Xl Premium Mousepad - Altın | |
| 599,00 TL | 1.999,00 TL | 1.999,00 TL | 2.021,48 TL |




































