SteelSeries SSMP63836 32 × 27 cm XXL Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
6 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
779,00 TL
16 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
16 FİYAT
JetKlik
SteelSeries Qck Medium Gaming Mousepad - Maksimum Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
779,00 TL
Zoccoshop
SteelSeries Qck Mousepad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
863,04 TL
Teknosa
SteelSeries Qck Mousepad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
899,00 TL
Veriko
SteelSeries Qck Heavy Medium Gaming Mousepad - Maksimum Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
1.287,23 TL
mediamarkt
Steelserıes Qck Heavy Medium 2020 Edition-SSMP63836 Mouse Pad - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.419,00 TL
teknosa
Steelserıes Qck Heavy Medium 2020 Edition-SSMP63836 Mouse Pad - Siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.455,53 TL
VATAN BİLGİSAYAR
SteelSeries Qck Heavy Medium Ssmp63836 2020 Gaming (OYUNCU) Mousepad
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
SteelSeries SSMP63836 32 × 27 cm XXL Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 6 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 27 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 32 cm |
SteelSeries SSMP63836 32 × 27 cm XXL Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'SteelSeries SSMP63836 32 × 27 cm XXL Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
SteelSeries SSMP63836 32 × 27 cm XXL Siyah Gaming Mousepad | Kensington K50437EU ErgoSoft Bilek Destekli Mouse Pad | Beast Espor Cam Mouse Pad[XXL Edition] - Beyaz | Beast eSpor Headshot Serisi Cam Mouse Pad Xxl [red Edition] Espor Mouse Pad - Kırmızı | |
| 779,00 TL | 2.704,22 TL | 2.649,00 TL | 2.649,00 TL | |
| Renk | Siyah | Beyaz | — | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | — | M | — | — |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri

2.797,33 TL

2.797,33 TL








![Beast Espor Cam Mouse Pad[XXL Edition] - Beyaz](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/140/140/90/products/4816650.jpg)
![Beast eSpor Headshot Serisi Cam Mouse Pad Xxl [red Edition] Espor Mouse Pad - Kırmızı](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/140/140/90/products/4811193.jpg)






















