SteelSeries SSMP63842 122 × 59 cm 3XL Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
Boyut
3XL
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
1.089,00 TL
19 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
19 FİYAT
Zoccoshop
SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu
Ücretsiz Kargo
1.089,00 TL
JetKlik
SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
Teknosa
SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
VATAN BİLGİSAYAR
SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
MediaMarkt
SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu
Ücretsiz Kargo
1.200,00 TL
Amazon.com.tr
steelseries QcK 3XL Oyuncu Mousepad, Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
2.125,00 TL
Amazon.com.tr
steelseries QcK 3XL Oyuncu Mousepad, Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
2.170,22 TL
SteelSeries SSMP63842 122 × 59 cm 3XL Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| Boyut | 3XL |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 59 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 122 cm |
SteelSeries SSMP63842 122 × 59 cm 3XL Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'SteelSeries SSMP63842 122 × 59 cm 3XL Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
SteelSeries SSMP63842 122 × 59 cm 3XL Siyah Gaming Mousepad | SteelSeries Qck Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Renkli Ultra Dayanıklı Gummi Malzeme ile Ergonomik | Steelseries 122x76 cm 4XL Gaming Mousepad Siyah | Steelseries Qck Heavy Xxl Gaming Mousepad - Düzenli Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri Için Optimize E | |
| 1.089,00 TL | 3.998,99 TL | 3.999,00 TL | 4.198,99 TL | |
| Ölçü | — | — | 122x76 cm | — |
| Renk | Siyah | — | Siyah | — |
| Gaming | — | — | ||
| Boyut | 3XL | — | 4XL | — |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri

4.499,90 TL

4.499,90 TL


































