Arçelik OCD K 651 EG Gri Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Gazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Gri
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
11.399,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
ZÜMPA DAYANIKLI TÜKETİM
Arçelik Ocd K 651 Eg Gazlı Cam Tablalı Ocak
Ücretsiz Kargo
11.399,00 TL
Gönülsokak
Arçelik OCD K 651 EG Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
13.999,00 TL
Gönül Sokak
Arçelik Ocd K 651 Eg Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
14.688,00 TL
Gönülsokak
Arçelik OCD K 651 DWYG Gazlı Cam Tablalı Ocak
Ücretsiz Kargo
24.999,00 TL
Arçelik OCD K 651 EG Gri Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Gazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Arçelik OCD K 651 EG Gri Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik OCD K 651 EG Gri Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik OCD K 651 EG Gri Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak | Teka GZC 64300 XBN Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Beko AOCW 75210 DG Wok Gözlü Gri Cam 5 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Bosch PPP6B1B90R Cam 4 Gözlü Krem Doğalgazlı Ankastre Ocak | |
| 11.399,00 TL | 26.040,00 TL | 26.100,00 TL | 26.400,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Gazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 5 Gözlü | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam | Cam | Cam | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Önden | Önden | — |
| Renk | Gri | Siyah | Gri | Krem |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 75 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 52 cm | 51 cm | 51 cm | — |




































