Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Elektrikli
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Paslanmaz Çelik
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Genişlik
30 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
Çocuk Kilidi
2.899,00 TL
Arnell OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ocakdunyasi
Arnell 2li Elektrikli Setüstü Gri İnox Ocak Hotplateli
Ücretsiz Kargo
2.899,00 TL
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Genişlik | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferİtimatGl GeneralSiemensTermikelBekoFerreEminçelikLuxellBEKAŞAkatVestelProfiloRegalKumtel
'Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak | AdGaz Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak | Grünberg Beyaz Slim Emaye Set Üstü Ocak S2410 Eb | Uğur 4 Gözlü Ocak Doğalgazlı Veya Lpg(Tüplü)Üst Düğmeli Çakmaklı | |
| 2.899,00 TL | 3.626,07 TL | 3.580,50 TL | 3.617,70 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Solo | — | — |
| Ürün Tipi | Elektrikli | Gazlı | — | — |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü | 4 Gözlü | — | — |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik | Emaye | — | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | — | — |
| Düğme Konumu | Önden | Yandan | — | — |
| Renk | — | Siyah | — | — |
| Genişlik | 30 cm | 60 cm | — | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | — | — |


































