Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Tüplü Ankastre Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tüplü
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Paslanmaz Çelik
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Beyaz
Genişlik
30 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
3.241,01 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Ocakgalerisi
Arnell Tüplü Gaz Emniyetli Beyaz Emaye Ankastre 2'li Ocak - LPG
Ücretsiz Kargo
3.241,01 TL
Ocakgalerisi
Arnell 2li Doğalgazlı Gaz Emniyetli Beyaz Emaye Ankastre Ocak Arnell Yeni Nesil Beyaz Emaye Ankastre
Ücretsiz Kargo
3.263,04 TL
ocakdunyasi
Arnell 2li Otomatik Çakmaklı Doğalgazlı Gaz Emniyetli Beyaz Emaye Otomatik Çakmaklı Ankastre(GÖMME) Ocak
Ücretsiz Kargo
3.299,00 TL
ocakdunyasi
Arnell 2li Otomatik Çakmaklı Doğalgazlı Gaz Emniyetli Inox Otomatik Çakmaklı Ankastre(GÖMME) Ocak
Ücretsiz Kargo
3.399,00 TL
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Tüplü Ankastre Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tüplü |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Tüplü Ankastre Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Tüplü Ankastre Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arnell Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Tüplü Ankastre Beyaz Ocak | Arnell 2li Siyah Emaye Setüstü Tüplü Ocak - LPG | Arnell 2li Doğalgazlı Siyah Emaye Setüstü Ocak | Findit Gümüş Tek Gözlü Mini Elektrikli Ocak 1500W Ayarlanabilir Termostat Isıtıcı Yüzey = 18CM AP-516 (2818) - LPG - Siyah | |
| 3.241,01 TL | 3.167,04 TL | 3.200,03 TL | 3.233,34 TL |


































