Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Harici
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
50 cm
2.849,05 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZErato OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
GÖZDE HOME
Erato 4 Dört Gözlü Set Üstü Ocak Doğalgaz Uyumlu Siyah
Ücretsiz Kargo
2.849,05 TL
GÖZDE HOME
Erato Siyah 4 Gözlü Setüstü Ocak Lpg Tüp Uyumlu
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Harici |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 50 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBekoBoschİtimatSimferGl GeneralTermikelSiemensBEKAŞEminçelikLuxellFerreSilverlineProfiloVestelAkatRegal
'Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Siyah Ocak | Simfer HP1500 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Beyaz Ocak | Eminçelik EC-AH 4120 WE30 Emaye 2 Gözlü Gazlı Ankastre Beyaz Ocak | Kumtel HCA-2001 Elektrikli Cam Dokunmatik Siyah Ocak | |
| 2.849,05 TL | 2.900,89 TL | 2.899,00 TL | 2.754,05 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Set Üstü | Ankastre | Solo |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Elektrikli | Gazlı | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 1 Gözlü | 2 Gözlü | 1 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Emaye | Emaye | Cam |
| Ateşleme Tipi | Harici | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Önden | Önden | — |
| Renk | Siyah | Beyaz | Beyaz | Siyah |
| Genişlik | 60 cm | 45 cm | 30 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 50 cm | — | 51 cm | — |




























