Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Harici
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Beyaz
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
2.999,00 TL
Erato OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
GÖZDE HOME
Erato 4 Dört Gözlü Set Üstü Ocak Doğalgaz Uyumlu Beyaz
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Harici |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBekoBoschİtimatSimferGl GeneralTermikelSiemensBEKAŞEminçelikLuxellFerreSilverlineProfiloVestelAkatRegal
'Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Erato Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Süsler SSO-2125 Emaye 4 Gözlü Gazlı ve Elektrikli Set Üstü Beyaz Ocak | Kumtel KO-40 TAHDF Siyah Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak | Çetintaş 202 T Doğalgazlı Çelik 2 Gözlü Beyaz Set Üstü Ocak | |
| 2.999,00 TL | 3.700,00 TL | 3.752,10 TL | 3.720,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Set Üstü | Ankastre | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Gazlı ve Elektrikli | Gazlı | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Emaye | Cam | Çelik |
| Ateşleme Tipi | Harici | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Yandan | Önden |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | 52 cm | 51 cm |






























