Erato Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Gazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
2.749,48 TL
Erato OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
GÖZDE HOME
4 Dört Gözlü Setüstü Ocak Lpg Tüp Uyumlu Siyah Ocak Erato
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.749,48 TL
Erato Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Gazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Erato Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferİtimatGl GeneralSiemensTermikelBekoFerreEminçelikLuxellBEKAŞAkatVestelProfiloRegalKumtel
'Erato Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Erato Emaye 4 Gözlü Gazlı Solo Siyah Ocak | Bekaş Sönme Emniyetli Düğmeden Çakmaklı 4 Gözü Gazlı Ankastre(Gömme) 4 Lü Cam Ocak - Doğalgaz - Krem | Bekaş Sönme Emniyetli Düğmeden Çakmaklı 4 Gözü Gazlı Doğalgazlı Setüstü Cam Ocak - Siyah | Bekaş Sönme Emniyetli Düğmeden Çakmaklı 4 Gözü Gazlı Ankastre(Gömme) 4 Lü Cam Ocak - LPG - Beyaz | |
| 2.749,48 TL | 3.399,99 TL | 3.399,99 TL | 3.399,99 TL |






























