Erato Emaye 4 Gözlü LPG Solo Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
LPG
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Beyaz
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
3.879,03 TL
Erato OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
GÖZDE HOME
Erato 828 4 Gözlü Tüp Uyumlu Çakmaklı Gaz Emniyetli Ventilli Slim Setüstü Ocak - LPG
Ücretsiz Kargo
3.879,03 TL
Erato Emaye 4 Gözlü LPG Solo Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | LPG |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Erato Emaye 4 Gözlü LPG Solo Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferBekoİtimatSiemensTermikelGl GeneralEminçelikBEKAŞSilverlineLuxellFerreVestelProfiloAkatRegal
'Erato Emaye 4 Gözlü LPG Solo Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Erato Emaye 4 Gözlü LPG Solo Beyaz Ocak | Bariİ BR-3740CE Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Simfer 3050 2 Gözlü Elektrikli Ankastre Inox Ocak | Marsilyan Kumtel LX-7011 Tek Gözlü Elektrikli Ocak 1500W (4940) - Altın | |
| 3.879,03 TL | 4.900,00 TL | 4.900,00 TL | 4.850,41 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Set Üstü | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | LPG | Doğalgazlı | Elektrikli | — |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 2 Gözlü | — |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Emaye | Emaye | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Önden | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — | — |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 30 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | 52 cm | — |































