General GLO 40STX Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Beyaz
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
5.499,88 TL
Domino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
gelenalsın
GL General Glo 40STB Setüstü Beyaz Emaye Ocak
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.499,88 TL
General GLO 40STX Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
General GLO 40STX Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferİtimatGl GeneralSiemensTermikelBekoFerreEminçelikLuxellBEKAŞAkatVestelProfiloRegalKumtel
'General GLO 40STX Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
General GLO 40STX Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak | Luno LC5335S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Vestel AO-3012 X-D Emaye 2 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Inox Ocak | Beko BSOE 301 B Metal 2 Gözlü Beyaz Elektrikli Set Üstü Ocak | |
| 5.499,88 TL | 6.900,00 TL | 6.853,08 TL | 6.899,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 2 Gözlü | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Cam | Emaye | Metal |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Önden | — |
| Renk | Beyaz | Gri | — | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 29 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | 51 cm | — |


































