Minisan Maximus MS-5012 Emaye 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Elektrikli
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
30 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
51 cm
1.285,00 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
DE-KA
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah
Ücretsiz Kargo
1.285,00 TL
EVKOLİK
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah
Ücretsiz Kargo
1.289,00 TL
HOMTİVA
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
1d3k
Minisan Maximus MS-5012 Set Üstü Elektrikli Ocak
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
hizlikapinda
Minisan Maximus MS-5012 Set Üstü Elektrikli Ocak
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.599,00 TL
HIZLIKAPINDA
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah
Ücretsiz Kargo
1.639,00 TL
HIZLIKAPINDA
Minisan Maximus Ms-5012 Set Üstü Elektrikli Ocak Siyah
Ücretsiz Kargo
1.699,00 TL
Minisan Maximus MS-5012 Emaye 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Minisan Maximus MS-5012 Emaye 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Minisan Maximus MS-5012 Emaye 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Minisan Maximus MS-5012 Emaye 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak | Uyguna-Yakala CK-505 Gri Orcamp Tekli Portatik OCAK-YKT.159 | Orgaz Orcamp Tekli Çantalı Mini Portatif Ocak Yeşil CK-506 | Mupa Elektrikli Termostatlı 1000 W Kare Ocak | |
| 1.285,00 TL | 1.925,00 TL | 1.935,00 TL | 1.939,90 TL |


































