Minisan MS-5002 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Elektrikli
Toplam Göz Sayısı
1 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
27 cm
Yükseklik
8.5 cm
Derinlik
27 cm
1.150,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
hepsibendeki
Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.150,00 TL
ALKAS PAZARLAMA
Minisan MS-5002 Tekli Elektrikli Pleyt Ocak - Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.229,00 TL
AKPA LPG EKİPMANLARI
Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak
Ücretsiz Kargo
1.348,30 TL
Gönder Gönder Gelsin
Minisan MS-5002 Tekli Pleyt Ocak - Elektrikli Minisan
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.376,07 TL
Minisan MS-5002 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 1 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 27 cm |
| Yükseklik | 8.5 cm |
| Derinlik | 27 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Minisan MS-5002 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Minisan MS-5002 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Minisan MS-5002 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak | Runway Emaye 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Uğur UO-0001 Pleyt Ocak Elektrikli Emaye Siyah Set Üstü Ocak | İnci General Built In 2 Gözlü Lpg'li Set Üstü Emaye Ocak | |
| 1.150,00 TL | 1.299,00 TL | 1.299,00 TL | 1.270,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Set Üstü | Set Üstü | — |
| Ürün Tipi | Elektrikli | Doğalgazlı | Elektrikli | — |
| Toplam Göz Sayısı | 1 Gözlü | 2 Gözlü | 1 Gözlü | — |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Emaye | Emaye | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Harici | — | — |
| Düğme Konumu | Önden | Önden | — | — |
| Renk | Siyah | Beyaz | Siyah | — |
| Genişlik | 27 cm | 30 cm | — | — |
| Yükseklik | 8.5 cm | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 27 cm | 51 cm | — | — |

































