Mupa 2020 Metal 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Elektrikli
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Metal
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
30 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
51 cm
1.499,00 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
Teknosa
Mupa 2020 İki Gözlü Elektrikli Termostatlı Set Üstü Ocak
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
musulluelektronik
Mupa 2020 Elektrikli Pleyt Set Üstü Ocak siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.513,00 TL
lumisahome
Mupa 2020 Elektrikli Pleyt Set Üstü Ocak siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.779,11 TL
TuranoğluTicaret
M MUPA İkili Elektrikli Set Üstü Pleyt Ocak 1500W Mupa
Ücretsiz Kargo
1.880,01 TL
İstoçAVM
M MUPA İkili Elektrikli Set Üstü Pleyt Ocak 1500W Mupa
Ücretsiz Kargo
1.999,00 TL
ekonomikmarket
M MUPA İkili Elektrikli Set Üstü Pleyt Ocak 1500W Mupa
Ücretsiz Kargo
2.380,00 TL
Mupa 2020 Metal 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Metal |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Mupa 2020 Metal 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Mupa 2020 Metal 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Mupa 2020 Metal 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Siyah Ocak | Simfer HP1500 Emaye 1 Gözlü Elektrikli Set Üstü Beyaz Ocak | Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Hayal Ankastre 2 Gözlü Lpg (Tüplü) Ocak Siyah | |
| 1.499,00 TL | 2.400,00 TL | 2.385,20 TL | 2.371,50 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Set Üstü | Set Üstü | — |
| Ürün Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Doğalgazlı | — |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü | 1 Gözlü | 4 Gözlü | — |
| Ocak Yüzeyi | Metal | Emaye | Emaye | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Önden | Önden | Yandan | — |
| Renk | Siyah | Beyaz | Beyaz | — |
| Genişlik | 30 cm | 45 cm | 59 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 9 cm | — |
| Derinlik | 51 cm | — | 51.5 cm | — |
































