Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Beyaz
Genişlik
59 cm
Yükseklik
9 cm
Derinlik
51.5 cm
2.412,00 TL
Domino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ekonomikmarket
Asta 11212 Dört Gözlü Üstten Düğmeli Emaye Ocak beyaz
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.412,00 TL
Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 59 cm |
| Yükseklik | 9 cm |
| Derinlik | 51.5 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaSimferBoschİtimatBekoSiemensTermikelGl GeneralFerreEminçelikVestelProfiloSilverlineLuxellRegalAkatCvs
'Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Asta 11212 Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Go İthalat Kumtel LX-7011 Tek Gözlü Elektrikli Ocak 1500W (5440) | Mukka ?????????? Doğalgaz (Ng) Uyumlu 4 Gözlü Emaye Gaz Kesme Emniyetli Otomatik Çakmaklı Beyaz Ocak | Kumtel LX-7011 Tek Gözlü Elektrikli Ocak 1500W (5263) - Siyah | |
| 2.412,00 TL | 2.922,37 TL | 2.937,60 TL | 2.973,02 TL |

























