Oscar 3601 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
50 cm
5.431,10 TL
Oscar OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
BEKİR AKGÖĞ
Simfer Oscar 3601 Siyah 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.431,10 TL
Oscar 3601 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 50 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Oscar 3601 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaSimferSiemensBoschBekoFerreİtimatVinolaAkatBEKAŞLuxellGl GeneralProfiloEminçelikKumtelElectroluxVestelRegal
'Oscar 3601 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Oscar 3601 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Esty ACO5601B01 Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | GL General GLO 151LAX Inox 2 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Inox Ocak | Altus Al-87 Gıd Wok Gözlü Inox Set Üstü Doğalgazlı Ocak | |
| 5.431,10 TL | 6.750,00 TL | 6.750,00 TL | 6.719,04 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | — |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 2 Gözlü | — |
| Ocak Yüzeyi | Cam | Cam | Emaye | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Önden | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 30 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 50 cm | 52 cm | 10 cm | — |

































