Remta PLT-2 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Gri Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Elektrikli
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Paslanmaz Çelik
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Gri
Genişlik
51 cm
Yükseklik
12 cm
Derinlik
30 cm
4.925,00 TL
Domino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
EnuygunBizde
Remta Elektrikli Ocak Pleyt İkili Yemek Isıtıcı Sanayi Tipi
Ücretsiz Kargo
4.925,00 TL
Remta PLT-2 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Gri Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 51 cm |
| Yükseklik | 12 cm |
| Derinlik | 30 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Remta PLT-2 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Gri Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikVinolaBoschSimferGl GeneralSiemensTekaBekoİtimatFerreTermikelBEKAŞLuxellAkatVestelProfiloRegalKumtelEminçelik
'Remta PLT-2 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Gri Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Remta PLT-2 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Elektrikli Set Üstü Gri Ocak | Alveus V-604 BL Siyah Cam 4 Gözlü Dokunmatik Elektrikli Ankastre Ocak | Ferre S2240 Siyah Cam Set Üstü Ocak | Teka - Hlx 60 4g Aı Al Bk - Ankastre Paslanmaz Çelik Gazlı Ocak -Emaye Izgara-Siyah-60 CM-112620002 - Doğalgaz | |
| 4.925,00 TL | 6.164,10 TL | 6.134,40 TL | 6.143,04 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Ankastre | — | — |
| Ürün Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü | 4 Gözlü | — | — |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik | Cam | — | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Dokunmatik | — | — |
| Düğme Konumu | Önden | Önden | — | — |
| Renk | Gri | Siyah | — | — |
| Genişlik | 51 cm | 60 cm | — | — |
| Yükseklik | 12 cm | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 30 cm | 52 cm | — | — |































