Remta CEJ26 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Gri Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
2 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Paslanmaz Çelik
Ateşleme Tipi
Harici
Düğme Konumu
Önden
Renk
Gri
Genişlik
61.5 cm
Yükseklik
17 cm
Derinlik
42 cm
8.602,00 TL
Domino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
EnuygunBizde
Remta Doğalgazlı Set Üstü Ocak Sanayi Ikili Cafe Büfe Tipi
Ücretsiz Kargo
8.602,00 TL
Remta CEJ26 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Gri Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik |
| Ateşleme Tipi | Harici |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 61.5 cm |
| Yükseklik | 17 cm |
| Derinlik | 42 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Remta CEJ26 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Gri Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferBekoİtimatSiemensTermikelGl GeneralEminçelikLuxellFerreBEKAŞSilverlineProfiloVestelAkatRegal
'Remta CEJ26 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Gri Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Remta CEJ26 Paslanmaz Çelik 2 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Gri Ocak | Teka HL LUX 60 4G AI AL Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Arçelik OCD D 651-1 EKB Beyaz Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak | Arçelik OCD T 601 ES Antrasit Cam 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak | |
| 8.602,00 TL | 10.427,50 TL | 10.185,00 TL | 10.749,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Gazlı | Gazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 2 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik | Cam | Cam | Cam |
| Ateşleme Tipi | Harici | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden | Yandan | Yandan | Önden |
| Renk | Gri | Siyah | Beyaz | Antrasit |
| Genişlik | 61.5 cm | 58 cm | 60 cm | 60 cm |
| Yükseklik | 17 cm | 5 cm | 5 cm | 5 cm |
| Derinlik | 42 cm | 51 cm | 52 cm | 52 cm |


































