Simfer T3032 Wok Gözlü Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
59.5 cm
Yükseklik
11 cm
Derinlik
57.5 cm
Simfer OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakLuxell Ocak
Simfer T3032 Wok Gözlü Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 11 cm |
| Derinlik | 57.5 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Simfer T3032 Wok Gözlü Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschİtimatGl GeneralSiemensTermikelBekoFerreEminçelikLuxellBEKAŞAkatVestelProfiloRegalKumtelSilverline































