Ola Elektrikli Bisiklet

Tüm Ola Ürünleri

Filtrele

Markalar

Özellikler

Ürün Tipi

Jant

Fren Tipi

Motor Gücü

Menzil

Vites Sayısı

Kadro Malzemesi

Akü Kapasitesi

Şarj Süresi

Marka: ola

Temizle

Toplam 2 farklı ürün listeleniyor.

Sırala
Ola Electrofold EFB1 250 W 50 Km 20 Jant 7 Vites Katlanır Şehir / Tur Elektrikli Bisiklet Bej
Ola Electrofold EFB1 250 W 50 Km 20 Jant 7 Vites Katlanır Şehir / Tur Elektrikli Bisiklet Bej
Ola Electrofold Efb1 250 W 40 Km Menzil 7 Vites Katlanır Elektrikli Şehir / Tur Bisiklet Beyaz
Ola Electrofold Efb1 250 W 40 Km Menzil 7 Vites Katlanır Elektrikli Şehir / Tur Bisiklet Beyaz

Fren Tipi

Disk Fren

Jant

20 Jant

Ola Elektrikli Bisiklet

Ola Elektrikli bisiklet elektrikle çalışan ve taşınabilir bataryası olan bir araçtır. Bisiklet modellerinde isteğe göre pedal çevirmeden de sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Böylece istediğiniz hızda sürüş gerçekleştirmek için pedalları çevirebilirsiniz.

Ola alüminyum elektrikli bisiklet kaplaması sayesinde aracın ağırlığının azalmasını sağlar. Bu şekilde efor sarf etmeden yokuşları hızlı ve kolay şekilde çıkabilirsiniz.

Elektrikli aletlerin şarj dolum yerleri, bataryası gibi detaylarına Ola elektrikli bisiklet yorum ve değerlendirmelerine göz atarak ulaşabilir, karar verme aşamasında önerileri inceleyebilirsiniz.

Ola markasının 7 kademeli vitese sahip aracı ile hız artırabilirsiniz. Yokuş çıkarken vites gücünü kullanarak eforunuzu azaltabilirsiniz. Ayrıca konum bilgisine ihtiyaç duyan sürücülere dijital yol bilgisi sağlayan Ola elektrikli bisiklet tavsiye edilebilir. Böylece şehir içinde ya da kamp alanlarında yolunuzu dijital göstergeler ile hızlıca bulabilirsiniz.

Ola bisiklet satın alım işleminden önce fiyatları karşılaştırabileceğiniz Arabunu sayesinde beklentilerinize uygun en ucuz ürünü belirleyebilirsiniz.

Konforlu Tasarımlarıyla Ola Elektrikli Bisiklet Modelleri

Ola elektrikli bisiklet ile gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca hobi, tırmanış, gezinti için aracı kullanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojisinin yanı sıra 15 kg kapasitesi ile eşyalarınızı taşırken kolaylık sağlar.

Araçlar, pedal çevirmeye gerek kalmadan elektrik gücüyle çalışabilir. İsteğe bağlı olarak pedal destekli modeller de bulunur. Bu bisikletlerde pedal çevrilerek ekstra güç sağlanır. Ola katlanabilir elektrikli bisiklet ile konforlu bir sürüş deneyimleyebilirsiniz.

Elektrikli bisikletlerde siyah, mavi, turuncu, beyaz gibi farklı renk seçenekleriyle kişisel zevkinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Ürünlerde direksiyon, zincirler ve oturma bölümleri gibi alanlar temel parçalar arasında yer alır.

Ola elektrikli bisiklet modelleri taşınabilir bataryası ile uzun süreli yolculuklarda kullanılmaya uygunluk gösterir. Bu süre boyunca şehir içinde, kampta, sahilde rahatlıkla sürebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekleri belirleyerek gereksiniminize uygun modeli temin edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Ola Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Herhangi bir ehliyet gerektirmeyen bisikletlerle şehirde konforlu sürüş deneyiminden yararlanabilirsiniz. Ola elektrikli bisiklet özellikleri arasında zil, arka ve ön aydınlatma bulunur. Böylece güvenli gece sürüşleri de yapılabilir.

Bisikletlerde yük taşıyabilmeniz için arka taşıyıcılar mevcuttur. Bu taşıyıcılar maksimum 15 kg'ye kadar ağırlık taşıyabilir. Günlük ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanılabilir. Araçların hafifliği kullanım sırasında kolaylık sağlar. Aynı zamanda ergonomik oturma alanıyla konforu ön planda tutar.

Araç kullanımında hızınıza veya tırmanış deneyiminize göre ayarlama yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir güç ayarları sayesinde kullanımı kolaylaştırır. Ön ve arka fren tutma kabiliyeti ile yönetilemeyen anlarda cihazı durdurabilirsiniz.

Aracın motor gücü yüksek performans sergiler ve kişisel tercihlerinize uygun geniş bir skalada sunulur. Ola marka elektrikli bisiklet modellerinden en uygun fiyatta olanları karşılaştırarak fikir edinebilirsiniz.

En Uygun Ola Elektrikli Bisiklet Fiyatları Arabunu'da!

Ola elektrikli bisiklet kullananlar, farklı alanlarda cihazı kolayca kapatıp araba bagajına yerleştirebilir. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlayan ürün her yere taşınabilir. Dijital paneline, şarj bilgisine, sürüş mesafesine ve aracın hızına kadar birçok özelliği takip edebilirsiniz. Karşı tarafı uyarmak için mekanik zili de bulunur.

Ola elektrikli bisiklet indirim dönemlerinden faydalanarak en cazip fiyatlarla ürünü temin edebilirsiniz. Ola elektrikli bisiklet kampanya sürecinde edinip şehir içinde veya dışında kullanım sağlayabilirsiniz.

Elektrikle çalışan ve taşınabilir bataryaya sahip Ola elektrikli bisiklet fiyatları bütçenize uygun aralıklardadır. Ayrıca hava kirliliğini önleyen elektrikli aracı edinerek kaliteli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ola elektrikli bisiklet online alışveriş seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgilere göz atarak fikir alabilirsiniz. Ola elektrikli bisiklet en ucuz seçeneklerini bulmak için fiyat karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz.