Cougar CGR-GS-750 GX-S 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
750 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Verimlilik (%)
91%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Hayır
Cougar Cgr-Gs-750 Gx-S 750W 80 Plus Altın Güç Kaynağı
5.299,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Nepal Bilişim
Ücretsiz Kargo
5.299,00 TL
Cougar CGR-GS-750 GX-S 750W 80 + Gold Power Supply
Nepal Bilişim
Ücretsiz Kargo
COUGAR CGR-GS-750 GX-S 750W 80 + GOLD GÜÇ KAYNAĞI
1 gün içinde kargo
Cougar CGR-GS-750 GX-S 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç750 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı12 cm
Verimlilik (%)91%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerHayır
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Cougar CGR-GS-750 GX-S 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Cougar CGR-GS-750 GX-S 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Rampage FTX-1200-1 1200 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyCougar GEX750 750 W 80+ Gold Tam Modüler Power SupplyPower Boost Warrior BST-ATX0850GF1 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply