Cougar CGR-GS-650 GX-S 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
650 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Verimlilik (%)
91%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Hayır
Cougar CGR-GS-650 GX-S 650W 80+ Gold Power Supply
3.609,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
idefix
Ücretsiz Kargo
3.609,00 TL
Cougar Cgr-Gs-650 Gx-S 650W 80 Plus Altın Güç Kaynağı
incehesap
Ücretsiz Kargo
İncehesap
Cougar Cgr-gs-650 Gx-s 650w Power Supply 80 Plus Gold
Cougar CGR-GS-650 GX-S 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç650 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı12 cm
Verimlilik (%)91%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerHayır
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Cougar CGR-GS-650 GX-S 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Cougar CGR-GS-650 GX-S 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Everest BTX-600-2 600 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyThermaltake Smart BX1 650 W 80+ Bronze Non Modüler Power SupplyFrisby FR-PS6080P 600W 80+ Bronz Power Supply
3.609,00 TL3.638,32 TL3.549,00 TL3.601,37 TL
Güç650 W600 W650 W
BoyutSFXSFX
Bağlantı TipiTam ModülerTam ModülerNon Modüler
Fan Çapı12 cm12 cm
Power Supply Ürünleri
Everest BTX-600-2 600 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Frisby FR-PS6080P 600W 80+ Bronz Power Supply
Aigo EU1000 1000W 80+ Bronze Power Supply Kutusuz
Inca İps-065Pb 650W 80+ Bronz Power Supply 80 Plus Kasa Güç Kaynağı
Thermaltake Smart BX1 650 W 80+ Bronze Non Modüler Power Supply
Cougar Ürünleri
Cougar Poseıdon Elıte Argb 240MM Lıquıd Cooler Siyah Sıvı Soğutma Işlemci