Cougar CGR-ST-500 XTC 500 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
500 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Hayır
Renk
Siyah
14.252,95 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
Cougar CGR-ST-500 XTC 500W 80+ Güç Kaynağı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.252,95 TL
Cougar CGR-ST-500 XTC 500 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
| Güç | 500 W |
| Boyut | SFX |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler |
| Fan Çapı | 12 cm |
| Aydınlatma | |
| Gaming | |
| Güvenlik Sertifikası | 80+ Gold |
| Mining | |
| Modüler | Hayır |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Sessiz |
Cougar CGR-ST-500 XTC 500 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Cougar CGR-ST-500 XTC 500 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Cougar CGR-ST-500 XTC 500 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Zalman ZM600-TXII 600 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Asus Rog Thor 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply | FSP Dagger Pro SDA2-650 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | |
| 14.252,95 TL | 15.067,00 TL | 15.669,00 TL | 15.466,00 TL | |
| Güç | 500 W | 600 W | 1200 W | 650 W |
| Boyut | SFX | SFX | SFX | — |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler | Tam Modüler | Tam Modüler | Tam Modüler |
| Fan Çapı | 12 cm | 12 cm | 13.5 cm | — |
| Verimlilik (%) | — | 84% | 92% | — |