FSP Hydro PTM Pro HPT2-1200M 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply
Güç
1200 W
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Güvenlik Sertifikası
80+ Platinum
Mining
RGB
FSP Hydro PTM Pro HPT2-1200M ATX 3.0 PCIe 5.0 1200W 80+ Platinum Modüler Güç Kaynağı
23.051,51 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
ernpazarlama
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
23.051,51 TL
Fsp Hydro Ptm Pro Atx3.0 Gen-5 (Pcıe5.0) 1200W 80+ Platinum 120MM Fan Modüler Power Supply
koçlar grup ticaret
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
FSP Hydro PTM Pro HPT2-1200M 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç1200 W
Bağlantı TipiTam Modüler
Güvenlik Sertifikası80+ Platinum
Mining
RGB
FSP Hydro PTM Pro HPT2-1200M 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'FSP Hydro PTM Pro HPT2-1200M 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın