Gigabyte GP-UD1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply
Güç
1000 W
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
RGB
13.559,90 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
azomik
Gigabyte GP-UD1000GM 1000W 80+ Gold Modüler Ultra Dayanıklı Güç Kaynağı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
13.559,90 TL
Gigabyte GP-UD1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply Özellikleri
| Güç | 1000 W |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler |
| Güvenlik Sertifikası | 80+ Gold |
| Mining | |
| RGB |
Gigabyte GP-UD1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Gigabyte GP-UD1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Gigabyte GP-UD1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply | Zalman ZM600-TXII 600 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | FSP Dagger Pro SDA2-650 650 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Asus Rog Thor 1200 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply | |
| 13.559,90 TL | 15.067,00 TL | 15.466,00 TL | 15.669,00 TL | |
| Güç | 1000 W | 600 W | 650 W | 1200 W |
| Boyut | — | SFX | — | SFX |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler | Tam Modüler | Tam Modüler | Tam Modüler |
| Fan Çapı | — | 12 cm | — | 13.5 cm |
| Verimlilik (%) | — | 84% | — | 92% |