Inca IPS-1250XN 1250 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply
Güç
1250 W
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Güvenlik Sertifikası
80+ Platinum
Mining
RGB
INCA IPS-1250XN 80 Plus Platınum Tam Modüler 1250W Power Supply
9.794,52 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
6 FİYAT
onlinealisverisyap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.794,52 TL
INCA IPS-1250XN 1250W POWER 80+ PLATINIUM TAM MODULER GEN5
Lowell Teknoloji
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
İNTİ BİLİŞİM
2 gün içinde kargo
onlinealisverisyap
Inca Empousa 1250W 80+ Platin Modüler Güç Kaynağı
Fabo Teknoloji
İnti Bilişim
Inca IPS-1250XN 1250 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç1250 W
Bağlantı TipiTam Modüler
Güvenlik Sertifikası80+ Platinum
Mining
RGB
Inca IPS-1250XN 1250 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Inca IPS-1250XN 1250 W 80+ Platinum Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Asus TUF-Gaming-1000G 1000 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyThermaltake Toughpower GF 850 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyDeepCool PK750D 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply