Performax PG-750B01 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
750 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
14 cm
Verimlilik (%)
82%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Evet
PERFORMAX Gaming PG-750W01 750W 80+BRONZE Yarı Modüler Güç Kaynağı
2.539,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
Vizyon Bilgisayar
Ücretsiz Kargo
2.539,00 TL
PERFORMAX Pg-750b01 750w 80 Bronz Yarı Modüler Psu
Vizyon Bilgisayar
Ücretsiz Kargo
Performax 750w Pg-750b01 80+bronz Yarı Modüler Psu Güç Kaynağı
Performax PG-750B01 750W 80+ Bronz Yarı Modüler PSU Güç Kaynağı
1 gün içinde kargo
Performax PG-750B01 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç750 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı14 cm
Verimlilik (%)82%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerEvet
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Performax PG-750B01 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Performax PG-750B01 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Gamepower GP-500 500 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyRush RPS6510 650 W RGB 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyFSP Performance SP500-A 500 W 80+ Non Modüler Power Supply
2.539,00 TL2.631,06 TL2.599,90 TL2.546,14 TL
Güç750 W500 W650 W500 W
BoyutSFXSFXSFX
Bağlantı TipiTam ModülerTam ModülerTam ModülerNon Modüler
Fan Çapı14 cm14 cm12 cm
Verimlilik (%)82%85%85%