Redrock JPCCATX2000 2000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
2000 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
14 cm
Verimlilik (%)
80%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Hayır
Redrock 2000 Watt Mining Power Supply -(YENİ SESSİZ MODEL)-80 Gold - Psu
9.999,99 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
MAH Online
Ücretsiz Kargo
9.999,99 TL
Redrock JPCCATX2000 2000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç2000 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı14 cm
Verimlilik (%)80%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerHayır
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Redrock JPCCATX2000 2000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Redrock JPCCATX2000 2000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın