Redrock P4 P4-500PFC 500W Güç Kaynağı
Redrock P4 P4-500PFC 500W Güç Kaynağı Özellikleri
Redrock P4 P4-500PFC 500W Güç Kaynağı Yorumları
Ürüne Puan Ver
Power Supply Ürünleri
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
89.950,00 TL
High Power Super GD 1050 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
81.347,00 TL
CetKing Li Kenar Altın 3.1 Pcie 5.1 1200W 80 Artı Altın Modüler Güç Kaynağı Bir Boyut
Thermaltake GF1 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
CetKing C1200 1200W 80 Gold Atx 3.1 Tam Modüler Siyah Güç Kaynağı
Redrock Ürünleri
REDrock T710BB ATX Case Peak 500W P.Supply