Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram
Kapasite
8 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x8
RAM Gecikme Süresi
CL22
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
260
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
3.394,03 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
uygunurunal
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.394,03 TL
idefix
A-Data Ad4S32008G22-Sgn 8Gb Ddr4 3200Mhz Premıer Sodımm Ram
Ücretsiz Kargo
4.091,04 TL
onlineticaretsistemi
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.214,16 TL
kuralay
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.315,54 TL
Smallman
Adata 8GB DDR4 3200MHz 260Pin 1.2V Notebook Ram
Ücretsiz Kargo
4.378,25 TL
smallman
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.382,43 TL
duzeygroup
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.529,47 TL
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 |
| RAM Gecikme Süresi | CL22 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 260 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutucu Tipi | |
| Soğutuculu |
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Adata Premier AD4S32008G22-SGN 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram | Micron MTA18ASF1G72PZ-2G1A2IK 8 GB DDR4 1x8 2133 MHz Ram | Goodram IR-X3200D64L16SA8G 8 GB DDR4 1x8 3200 MHz Ram | Adata XPG Spectrix AX4U32008G16A-SBKD35G 8 GB DDR4 1x8 3200 MHz Ram | |
| 3.394,03 TL | 4.900,00 TL | 4.958,39 TL | 4.999,00 TL | |
| Kapasite | 8 GB | 8 GB | 8 GB | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 2133 MHz | 3200 MHz | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 | 1x8 | 1 | 1 |

































