Hp P00922-B21 16 GB DDR4 1x16 2933 Mhz Ram
Kapasite
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2933 MHz
RAM Sayısı
1x16
RAM Gecikme Süresi
CL21
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Ecc
7.729,04 TL
HP RamG. Skill RamLenovo RamAdata RamSamsung RamAsus RamCorsair RamHyperx Ram32 GB DDR4 Ram16 GB DDR4 Ram16 GB DDR3 Ram32 GB DDR5 Ram16 GB Ram8 GB Ram32 GB Ram64 GB RamDDR5 RamDDR3 RamXPG RamDDR4 Ram
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
btkurumsal
HP P00922-B21 16 GB DDR4 2933 MHz CL21 Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.729,04 TL
Hp P00922-B21 16 GB DDR4 1x16 2933 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2933 MHz |
| RAM Sayısı | 1x16 |
| RAM Gecikme Süresi | CL21 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Ecc |
| Kullanım Yeri | Sunucu |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Hp P00922-B21 16 GB DDR4 1x16 2933 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
AfilaKingstonTwinmosSamsungCrucialTUBA TOPTAŞHi-levelCorsairXpgBoryRonannaMicronHynixG. SkillPatriotTeamApacerSk HynixBigboyAdata
'Hp P00922-B21 16 GB DDR4 1x16 2933 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hp P00922-B21 16 GB DDR4 1x16 2933 Mhz Ram | Crucial Crucıal CP16G4FRA32A,M8FF 16GB (Tek Parça) Ddr4 3200MHZ Pc Bellek Bulk | HI-LEVEL HLV-SOPC25600D4/16G 16GB (Tek Parça) DDR4 3200Mhz Notebook Bellek | Adata 16Gb Ddr4 3200Mhz 288Pin 1.2V Pc Ram - Yok | |
| 7.729,04 TL | 9.511,72 TL | 9.539,33 TL | 9.550,50 TL |


































