Samsung M393A4K40DB3-CWE 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram
Kapasite
32 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x32
RAM Gecikme Süresi
CL22
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Ecc
Samsung RamG. Skill RamHP RamLenovo RamAdata RamAsus RamCorsair RamHyperx Ram32 GB DDR4 Ram16 GB DDR4 Ram16 GB DDR3 Ram32 GB DDR5 Ram16 GB Ram8 GB Ram32 GB Ram64 GB RamDDR5 RamDDR3 RamXPG RamDDR4 Ram
Samsung M393A4K40DB3-CWE 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x32 |
| RAM Gecikme Süresi | CL22 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Ecc |
| Kullanım Yeri | Sunucu |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M393A4K40DB3-CWE 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
AfilaKingstonTwinmosHi-levelCrucialTUBA TOPTAŞXpgCorsairRonannaMicronBoryHynixG. SkillAdataPatriotBigboyLexarTeamPazarcanApacer
Ram Benzer Kategoriler
Ram Ürünleri
Samsung Ürünleri

509.406,79 TL

289.000,00 TL

257.499,00 TL
Samsung Ram Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör



























