Lenovo Tru 4X77A77495 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram
Kapasite
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x16
Bellek Modülü
UDIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Ecc
Kullanım Yeri
Sunucu
9.159,00 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
Exporgin
Lenovo 4X77A77495 16GB DDR4 3200MHz ECC Server Bellek
Ücretsiz Kargo
9.159,00 TL
hisarbilisim
32GB Lenovo 4X77A08633 TRUDDR4 3200 MHz 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTE
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.800,00 TL
ebz
32GB Lenovo 4X77A08633 TRUDDR4 3200 MHz 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTE
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
25.961,59 TL
ramazanmutlu
32GB Lenovo 4X77A08633 TRUDDR4 3200 MHz 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTE
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
26.253,65 TL
onlinealisverisyap
Lenovo IG TS 32GB 32GP 3RX4 RDIMM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.658,45 TL
mbteknoloji
32GB Lenovo 4X77A08633 TRUDDR4 3200 MHz 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTE
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.706,47 TL
core-bilgisayar
32GB Lenovo 4X77A08633 TRUDDR4 3200 MHz 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTE
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.329,54 TL
Lenovo Tru 4X77A77495 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x16 |
| Bellek Modülü | UDIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Ecc |
| Kullanım Yeri | Sunucu |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Lenovo Tru 4X77A77495 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo Tru 4X77A77495 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tru 4X77A77495 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram | Corsair Vengeance CMK64GX4M2E3200C16 64 GB DDR4 2x32 3200 MHz Ram | Hp 4 GB DDR4 1x4 2933 MHz Ram | Ronanna Agı AGI560016UD238-DT, 32GB (2X16GB), Ddr5, 5600MHZ, CL46, Desktop, Gaming Ram | |
| 9.159,00 TL | 39.999,00 TL | 41.599,00 TL | 39.457,49 TL | |
| Kapasite | 16 GB | 64 GB | 4 GB | — |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | — |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 3200 MHz | 2933 MHz | — |
| RAM Sayısı | 1x16 | 2 | 1 | — |
Ram Ürünleri
Lenovo Ürünleri

44.708,38 TL

44.704,00 TL

44.699,00 TL
Lenovo Ram Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

44.415,05 TL

43.999,00 TL





























