Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram
Kapasite
4 GB
Bellek Tipi
DDR3
Bellek Hızı
1333 MHz
RAM Sayısı
1x4
RAM Gecikme Süresi
CL9
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
204
Gerilim Voltajı (VDD)
1.5 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
692,85 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
tirsem
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1333 MHz CL9 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
692,85 TL
uygunurunal
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1333 MHz CL9 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
767,04 TL
UYGUNURUNAL
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB 1333 Mhz Ddr3 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
799,00 TL
idefix
Samsung M471B5273Ch0-Ch9 4 Gb Ddr3 1333 Mhz Cl9 Ram Bellek
Ücretsiz Kargo
939,06 TL
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| RAM Sayısı | 1x4 |
| RAM Gecikme Süresi | CL9 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 204 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.5 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M471B5273CH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram | Turbox Race Lap S 4 GB DDR3 1x4 1600 Mhz Ram | Turbox Evorion S 8 GB DDR3 1x8 1333 Mhz Ram | Micron MT16JTF51264AZ-1G4D1 4 GB DDR3 1x4 1333 MHz Ram | |
| 692,85 TL | 903,68 TL | 928,00 TL | 900,00 TL | |
| Kapasite | 4 GB | 4 GB | 8 GB | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 | DDR3 | DDR3 | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1333 MHz | 1600 MHz | 1333 MHz | 1333 MHz |
| RAM Sayısı | 1x4 | 1x4 | 1x8 | 1x4 |
| RAM Gecikme Süresi | CL9 | CL11 | CL11 | — |
| Bellek Modülü | SODIMM | SODIMM | DIMM | — |
| Pin Sayısı | 204 | 204 | 240 | — |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.5 V | 1.35 V | 1.5 V | — |

































