Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1x2 1066 Mhz Ram
Kapasite
2 GB
Bellek Tipi
DDR3
Bellek Hızı
1066 MHz
RAM Sayısı
1x2
RAM Gecikme Süresi
CL7
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
204
Gerilim Voltajı (VDD)
1.5 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
196,68 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSamsung RamG. Skill RamHP RamLenovo RamAdata RamAsus RamCorsair RamHyperx Ram32 GB DDR4 Ram16 GB DDR4 Ram16 GB DDR3 Ram32 GB DDR5 Ram16 GB Ram8 GB Ram32 GB Ram64 GB RamDDR5 RamDDR3 RamXPG RamDDR4 Ram
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
BABURTECH
Samsung M471b5673fh0-cf8 2gb Ddr3 1066mhz Pc3-8500 Mac Memory Notebook Ram Bellek
196,68 TL
laptopyedekparca
Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1066 MHz Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
498,75 TL
Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1x2 1066 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1066 MHz |
| RAM Sayısı | 1x2 |
| RAM Gecikme Süresi | CL7 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 204 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.5 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1x2 1066 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
AfilaKingstonTwinmosHi-levelCrucialTUBA TOPTAŞXpgCorsairRonannaMicronBoryHynixG. SkillAdataPatriotBigboyLexarTeamPazarcanApacer
'Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1x2 1066 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M471B5673FH0-CF8 2 GB DDR3 1x2 1066 Mhz Ram | Kingston Value KVR13N9S6/2 2 GB DDR3 1x2 1333 MHz Ram | Samsung M378T5663EH3-CF7 2 GB DDR2 1x2 800 MHz Ram | Micron MT8JSF25664HZ-1G4D1 2 GB DDR3 1x2 1333 MHz Ram | |
| 196,68 TL | 394,00 TL | 475,00 TL | 499,00 TL | |
| Kapasite | 2 GB | 2 GB | 2 GB | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 | DDR3 | DDR2 | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1066 MHz | 1333 MHz | 800 Mhz | 1333 MHz |
| RAM Sayısı | 1x2 | 1 | 1x2 | 1 |
Ram Benzer Kategoriler
Ram Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Ram Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör


































