Lecoo Ds103 10 W 75 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah
Uyumlu Cihaz
TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi
Kanal Sayısı
2.1
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Güç
10 W
Subwooferlı
Ses Seviyesi
75 dB
Bluetooth Versiyonu
4.2
Soundbar Yükseklik
75 mm
Soundbar Genişlik
1051 mm
Soundbar Derinlik
72 mm
699,00 TL
18 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
18 FİYAT
Teknoreyonum
Lecoo DS111 6W Bluetooth + Kablolu Hoparlör - Bluetooth ve Kablolu Kullanım, Masaüstü, PC, TV, Laptop Uyumlu, 360° Surround Ses, 10m Kullanım Mesafesi, Soundbar Taşınabilir Speaker Hoparlör Siyah
Ücretsiz Kargo
699,00 TL
Teknoreyonum
Lecoo Ds111 Bluetooth Kablolu 6w Masaüstü Taşınabilir Stereo Soundbar Hoparlör Siyah
Ücretsiz Kargo
829,00 TL
idefix
Lenovo Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu Soundbar Tanabilir Hoparlr Siyah
Ücretsiz Kargo
859,00 TL
teknolojimarketim
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Soundbar Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
879,00 TL
tonermarketim
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Soundbar Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
949,05 TL
elitstore
Lecoo DS111 Bluetooth + Kablolu 6W Masaüstü Taşınabilir Soundbar Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
949,05 TL
elitstore
Lenovo Lecoo DS111 Kablosuz Bluetooth Aux RGB Soundbar Hoparlör Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL
Lecoo Ds103 10 W 75 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah Özellikleri
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.1 |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Güç | 10 W |
| Subwooferlı | |
| Ses Seviyesi | 75 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Soundbar Yükseklik | 75 mm |
| Soundbar Genişlik | 1051 mm |
| Soundbar Derinlik | 72 mm |
| 3D | |
| AUX | |
| Bluetooth | |
| Dolby Atmos | |
| DTS | |
| HDMI | |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| NFC | |
| Radyolu | |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Subwoofer Derinlik | 272 mm |
| Subwoofer Genişlik | 190 mm |
| Subwoofer Güç | 100 W |
| Subwoofer Tipi | |
| Subwoofer Yükseklik | 394 mm |
| Ultra Slim | |
| USB |
Lecoo Ds103 10 W 75 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lecoo Ds103 10 W 75 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lecoo Ds103 10 W 75 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah | Gameon Dominator Blaze 20 W Mini Kablosuz Kablolu Bluetoothlu USB 5.3 Soundbar Siyah | Coofbe Masaüstü Bluetooth Hoparlör Super Bas Soundbar Tv Ses Sistemi Sinema Bilgisayar Ses Sistemi - Siyah | Vortex Thl-bts-vtxm23j USB Aux Stereo Panel Işık Efektli Soundbar | |
| 699,00 TL | 1.699,00 TL | 1.481,20 TL | 1.599,00 TL | |
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | — | — |
| Kanal Sayısı | 2.1 | 5.3 | — | — |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz | Kablolu-Kablosuz | — | — |
| Güç | 10 W | 20 W | — | — |
| Subwooferlı | — | — | ||
| Ses Seviyesi | 75 dB | 80 dB | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 | 5.3 | — | — |
| Soundbar Yükseklik | 75 mm | 20 mm | — | — |
| Soundbar Genişlik | 1051 mm | 20 mm | — | — |
| Soundbar Derinlik | 72 mm | 20 mm | — | — |




































